Utrudnienia na A2 przy polsko-niemieckiej granicy. Jest spory korek

20 listopad 2023
Autor: 
Utrudnienia na A2 przy polsko-niemieckiej granicy. Jest spory korek Redakcja/archiwum

Kontrole na granicy cały czas trwają. Jak wygląda sytuacja na A2 i granicy polsko-niemieckiej? Autostrada A2 jest zakorkowana.

Przypominamy, że Niemcy przywróciły kontrole na granicy z Polską z powodu niekontrolowanego napływu migrantów. Teraz służby wyrywkowo zatrzymują i sprawdzają wybrane pojazdy oraz osoby. Wszystkie przejścia graniczne są otwarte, jednak występują spore utrudnienia w przeprawie granicznej. To "tymczasowe rozwiązanie" wprowadzono 16 października.

Granica Świecko. Korek na A2

W związku z kontrolami nieustannie występują utrudnienia na A2. Korek na autostradzie ma dziś, 20 listopada, o godzinie 10:00 około 10 kilometrów długości. Jego koniec znajduje się na wysokości miejscowości Nowe Biskupice.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

W korku na autostradzie A2 samochody poruszają się w bardzo wolnym tempie. Kierowcy muszą po prostu uzbroić się w cierpliwość, choć jest to ciężkie z uwagi na fakt, że taka sytuacja ma miejsce po każdym weekendzie. To przede wszystkim z racji, iż na A2 zwiększa się ruch ciężarówek, które udają się w stronę Niemiec.

Dziś ruch na pozostałych drogach dojazdowych do granicy odbywa się bez większych utrudnień. Kierujący mogą więc wybrać alternatywne trasy.

Przeczytaj też: Zabójstwo w Kożuchowie. Nie żyje starszy mężczyzna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u