Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek

22 listopad 2023
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek

Kolizja w Zielonej Górze. Na alei Zjednoczenia zderzyły się trzy samochody osobowe. Wezwano policję.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze w środowe przedpołudnie, 22 listopada, przed godziną 10:00. Na alei Zjednoczenia w rejonie skrzyżowania z ulicą Wiejską zderzyły się trzy samochody osobowe.

Kierowca BMW jadąc w stronę ronda PCK, zwolnił przed przejściem dla pieszych. Tego manewru nie zauważył kierowca Forda, który uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. Za Fordem jechał kierujący Toyotą, który chciał uniknąć zderzenia i odbił w bok. Niestety mimo wszystko uderzył on bokiem w Forda.

Kolizja Zielona Góra - nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przyjechał patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy o własnych siłach i nie doznały poważniejszych obrażeń.

Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Zablokowany jest jeden pas ruchu w stronę ronda PCK.

Przeczytaj też: Kierowca Bolta łamał przepisy drogowe. Wpadł, bo zarejestrował to monitoring (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u