Podawała się za inną osobę. 23-latka ma teraz spore problemy

23 listopad 2023
Autor: 
Podawała się za inną osobę. 23-latka ma teraz spore problemy Fot. KPP Świebodzin

Awantura domowa w Świebodzinie. Na miejsce wezwano policję. W trakcie czynności 23-latka podawała się za inną osobę, bo nie chciała trafić za kratki.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę, 19 listopada, w Świebodzinie. Patrol policji z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego został skierowany do awantury. Mundurowi po chwili byli już na miejscu.

- Młoda, 23-letnia kobieta, znajdująca się pod wpływem alkoholu w trakcie interwencji oznajmiła, że nie ma przy sobie dokumentów, więc poda dane. Zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenia u interweniujących funkcjonariuszy - relacjonuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Została zatrzymana. Podawała się za inną osobę

Młoda kobieta w toku dalszych czynności została doprowadzona do komendy w celu wytrzeźwienia. Następnie dalej weryfikowano jej tożsamość.

- 23-latka dość dobrze wyuczyła się danych i była podobna do osoby, której danymi się posłużyła. Podejrzenia mundurowych okazały się jednak słuszne i w wyniku policyjnych czynności udało się ustalić jej prawdziwe personalia - informuje asp. Ruciński.

Zatrzymana nie chciała podać swoich danych, ponieważ ciążyła na niej kara pozbawienia wolności. Teraz ma jednak większe problemy. Próba wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy nie tylko załatwiła jej wyjazd do aresztu śledczego, ale również spowodowała nałożenie dodatkowej kary.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na obwodnicy Zielonej Góry. Jest ofiara śmiertelna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u