Policjanci szukają tego mężczyzny. Rozpoznajesz go?

04 grudzień 2023
Autor: 
Policjanci szukają tego mężczyzny. Rozpoznajesz go? Fot. Redakcja, KMP Gorzów Wlkp.

Policja w Gorzowie Wielkopolskim szuka młodego mężczyzny, który jest zamieszany w przestępczy proceder. Opublikowano portret pamięciowy.

Wszystko wydarzyło się 21 listopada. Tego dnia do mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego zadzwoniła kobieta podająca się za jej synową. Poinformowała, że doprowadziła do wypadku i aby uniknąć większych problemów, należy przekazać pieniądze do służb.

- Niestety była to historia stworzona na potrzeby oszustwa. Kobieta została zmanipulowana i przekazała 40 tysięcy złotych - relacjonuje asp. Ewelina Banaszek z policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Policja szuka przestępcy. Jest portret pamięciowy

Pieniądze odebrał młody mężczyzna, który działał wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami. Sprawą zajęli się miejscowi policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego.

- Na podstawie informacji, które policjanci uzyskali od pokrzywdzonej, sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną wełnianą czapkę, złotą kurtkę zimową oraz ciemne spodnie. - informuje asp. Banaszek.

Mundurowi apelują, aby wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, skontaktowali się pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 47 79 127 00.

Rysopis mężczyzny

• Wiek - ok. 20-25 lat

• Wzrost - ok. 170 cm

• Szczupła budowa ciała

• Zarost - brak

Przeczytaj też: Posypały się mandaty za parkowanie w Zielonej Górze. Auta odholowywano (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u