Namiot i nocne prace na wiadukcie Zjednoczenia w Zielonej Górze

05 grudzień 2023
Autor: 
Namiot i nocne prace na wiadukcie Zjednoczenia w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Główny wiadukt w Zielonej Górze jest zamknięty od niedzieli z powodu rozszerzenia się dylatacji. Decyzję podjęła policja. Teraz na konstrukcji trwają intensywne prace.

W niedzielę, 3 grudnia zielonogórscy policjanci podjęli decyzję o zamknięciu wiaduktu Zjednoczenia. Mundurowi początkowo poinformowali o pęknięciach w konstrukcji budowli, jednak po chwili dodali, że chodzi o nadmierne rozszerzenie dylatacji. Przerwa między dwoma fragmentami wiadukt wynosiła około 13 centymetrów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Wiadukt Zjednoczenia zamknięty. Dylatację zakryje blacha

Na wiadukcie na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze rozstawiony został namiot i trwają nocne prace. Robotnicy zakrywają dziurę powstałą w wyniku rozszerzenia dylatacji za pomocą blachy. 

Zamknięty wiadukt w Zielonej Górze powoduje, że godziny szczytu w mieście to prawdziwa zmora dla kierowców, którzy muszą stać w gigantycznych korkach. Obecnie nie wiadomo, kiedy wiadukt zostanie ponownie otwarty dla ruchu.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u