Pijani zaatakowali seniora. "Bili go po głowie"

06 grudzień 2023
Autor: 
Pijani zaatakowali seniora. "Bili go po głowie" Redakcja/archiwum

Pijani zaatakowali seniora w Gorzowie Wielkopolskim. Otworzyli auto, którym jechał i zaczęli go bić. W samochodzie był też jego wnuk.

Wszystko wydarzyło się na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Starszy mężczyzna wiózł samochodem swojego wnuka.

- Kiedy zatrzymali się na jednym ze skrzyżowań, drzwi ich auta otworzyło dwóch pijanych mężczyzn. Między seniorem, a nieznanymi mu mężczyznami doszło do kłótni - relacjonuje mł. asp. Mateusz Sławek z Lubuskiej Policji.

Pijani zaatakowali seniora na oczach wnuka

Sytuacja szybko się zaogniła. Kłótnia przerodziła się w rękoczyny. Nagle dwóch agresorów zaatakowało starszego mężczyznę i zaczęło go bić po głowie.

Na sytuację zareagował gorzowski policjant sierz. sztab. Eryk Chmielewski, który w czasie wolnym od służby robił zakupy w pobliskim sklepie. Gdy usłyszał krzyki, od razu ruszył z pomocą.

- Odciągnął on napastników od seniora i nie pozwolił na dalszą agresję. Do czasu przyjazdu patrolu, policjant uspokajał sytuację i nie pozwolił by komuś stała się krzywda - informuje mł. asp. Sławek.

Funkcjonariusze zatrzymali obu agresorów i przetransportowali na komendę w celu wytrzeźwienia. To mężczyźni w wieku 42 i 31 lat. Usłyszeli oni zarzuty pobicia za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Trzeźwy poranek w Zielonej Górze i okolicach. "Akcja przynosi zamierzone efekty" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u