Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Wiesław

17 grudzień 2023
Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Wiesław Redakcja/archiwum

Tragiczny finał poszukiwań w Gubinie i okolicach. Policja odnalazła zwłoki starszego mężczyzny.

Zaginiony Wiesław G. ostatni raz widziany był w czwartek, 14 grudnia. Tego dnia wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania w Gubinie. Senior mimo upływu czasu nie wracał jednak do domu ani nie kontaktował się z rodziną. Przepadł bez śladu.

Następnego dnia jego najbliżsi zgłosili zaginięcie do Komisariatu Policji w Gubinie. Mundurowi od razu rozpoczęli poszukiwania. W akcję zaangażowany został między innymi policyjny przewodnik z psem tropiącym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

Zaginięcie Gubin - tragiczny finał poszukiwań

Mundurowi cały czas szukali mężczyzny. Jego wizerunek rozpowszechniono także w mediach społecznościowych. Podejmowane działania nie przynosiły jednak żadnego rezultatu.

Niestety dziś, 17 grudnia, potwierdził się najczarniejszy scenariusz.

- Działania poszukiwawcze zostały zakończone. Odnaleziono ciało mężczyzny - informuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Przeczytaj też: Otwarto nową obwodnicę. Inwestycja pochłonęła fortunę (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u