Utrudnienia na A2. Ciężarówka wylądowała w rowie

17 grudzień 2023
Autor: 
Utrudnienia na A2 Fot. Redakcja, Ostrzeżenia drogowe Polska i Europa/FB

Autostrada A2. Ciężarówka zjechała z drogi i wpadła do przydrożnego rowu. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Świecka.

Wszystko wydarzyło się w niedzielny wieczór, 17 grudnia, na autostradzie A2 w Lubuskiem.

Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą jechał w kierunku Świecka. Na 87-kilometrze autostrady na wysokości miejscowości Chociszewo pojazd z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, a następnie wpadł do rowu, gdzie przewrócił się na bok.

Utrudnienia A2 - ciężarówka w rowie

Na miejsce przyjechał patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego, który będzie ustalał dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia. Przybyli też pracownicy służby autostradowej, aby zabezpieczyć miejsce.

Kierowca ciężarówki opuścił pojazd o własnych siłach. Nie doznał on poważniejszych obrazeń więc obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Na autostradzie A2 występują utrudnienia w ruchu. Prawy pas w kierunku Świecka jest zablokowany. Mimo, że ruch prowadzony jest tylko jednym pasem wszystko odbywa się w miarę sprawnie. Należy mieć jednak na uwadze, że czas wyciągania ciężarówki jezdnia może zostać czasowo zablokowana.

Przeczytaj też: Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Wiesław


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u