Tragedia na torach w Zielonej Górze. Nie żyje kobieta

28 grudzień 2023
Tragedia na torach w Zielonej Górze. Nie żyje kobieta Redakcja/Archiwum

Pociąg towarowy potrącił kobietę na torach kolejowych w Zielonej Górze. Ruch pociągów na trasie Zielona Góra - Sulechów został wstrzymany. 

W czwartek 28 grudnia około godziny 13:40 na torach kolejowych w rejonie ulicy Chemicznej w Zielonej Górze doszło do potrącenia kobiety przez pociąg towarowy. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę w Zielonej Górze

Służby ratownicze błyskawicznie dotarły na miejsce wypadku, ale na pomoc było już za późno. Lekarz stwierdził zgon około 50-letniej kobiety. Czynności na miejscu tragicznego zdarzenia będą teraz prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze będą ustalać, dlaczego kobieta znalazła się na torach.

Utrudnienia kolejowe w Zielonej Górze

Z powodu wypadku ruch kolejowy na trasie Zielona Góra - Sulechów został zablokowany. Pociągi mają obecnie od kilkudziesięciu do kilkunastu minut opóźnienia. 

Przeczytaj też: Wypadek na trasie S3. Droga jest zablokowana


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u