Noga z gazu!

06 październik 2016
Autor: 

Padający deszcz sprawia, że drogi naszego województwa są śliskie. Bardzo łatwo wpaść w poślizg. Dziś rano na węźle Racula przy S3 dachował samochód osobowy. Droga była zablokowana.

Wczoraj doszło do kilkunastu kolizji, w tym na K27, na wysokości miejscowości Wilkanowo i Słone. Kierująca audi wjechała pod prawidłowo jadącego seata. Dwie osoby trafiły do szpitala. Podobnie było w powiecie żagańskim. Na drodze wojewódzkiej 295, na wysokości miejscowości Gorzupia Dolna zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala.

Deszcz będzie padał cały tydzień. Noga z gazu!

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u