Pożar w Gorzowie. Słup dymu widać z daleka. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

26 styczeń 2024
Autor: 
Pożar w Gorzowie. Trwa akcja gaśnicza Fot. KM PSP Gorzów

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Płonie garaż. Z ogniem walczy sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar wybuchł w piątek, 26 stycznia, chwilę przed godziną 13:10. W ogniu stanął garaż przy ulicy Promiennej w Gorzowie Wielkopolskim.

Płomienie szybko rozprzestrzeniły się po całym obiekcie. Słup gęstego, czarnego dymu widoczny jest z różnych części miasta oraz okolicznych wsi.

Pożar Gorzów Wielkopolski. Trwa akcja gaśnicza

Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Zaalarmowano także ochotników z jednostek OSP Santocko oraz OSP Bogdaniec.

Ci strażacy, którzy dotarli pod wskazany adres jako pierwsi, natychmiast rozwinęli linie gaśnicze. Nastepnie wyposażeni w aparaty powietrzne przystąpili do gaszenia płomieni.

- Pali się garaż z drewna o powierzchni 35 metrów kwadratowych. Wiata jest wysoka na 3 metry. W środku znajduje się samochód. Ponadto tuż jest dom zgłaszającego - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. To najprawdopodobniej będzie ustalał już biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Pożar w Focus Mall Zielona Góra. Trwają działania strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u