Akcja w Zielonej Górze. Mundurowi wjechali na posesję (ZDJĘCIA)

02 luty 2024
Autor: 
Akcja w Zielonej Górze. Mundurowi wjechali na posesję Fot. Krajowa Administracja Skarbowa

Akcja Służby Celno-Skarbowej w Zielonej Górze. Mundurowi wkroczyli na jedną z posesji w mieście. Chodziło o nielegalny tytoń.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami. Lubuscy funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeprowadzili realizację na terenie miasta Zielona Góra.

Mundurowi weszli na jedną z posesji w mieście. W trakcie dokładnego przeszukania wykryli na niej nielegalny tytoń bez polskich znaków akcyzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Nielegalny tytoń Zielona Góra. Zabezpieczono towar

- Towar był przechowywany w pomieszczeniach gospodarczych i w samochodzie zaparkowanym na terenie nieruchomości. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 493 kilogramy tytoniu - informuje Krajowa Administracja Skarbowa w Zielonej Górze.

Celnicy szacują, że gdyby nielegalny tytoń trafił do sprzedaży, szacowane straty dla budżetu państwa byłyby spore. Mowa tu o przeszło kwocie 600 tysięcy złotych.

Krajowa Administracja Skarbowa nie przekazuje obecnie, czy ktoś został zatrzymany do sprawy. Przypominamy, że za posiadanie nielegalnego tytoniu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Przeczytaj też: Tragedia w Zielonej Górze. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u