Przyszedł na policję w towarzystwie kobiet. Takiej reakcji mundurowych się nie spodziewał

02 luty 2024
Autor: 
Przyszedł na policję z kobietami. Takiej reakcji się nie spodziewał Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Przyszedł na Komisariat Policji, aby sprawdzić się w systemach. Już nie wyszedł, bowiem okazało się, że jest poszukiwany. Ta sytuacja zaskoczyła mundurowych.

Sytuacja miała miejsce w środowe popołudnie, 31 stycznia. Do Komisariatu Policji w Sławie przyszedł 27-letni mężczyzna w towarzystwie dwóch kobiet, w tym jego partnerki.

- Mężczyzna chciał sprawdzić, czy przypadkiem nie ma statusu osoby poszukiwanej. Dzielnicowi zaskoczeni pytaniem podjęli czynności sprawdzające - relacjonuje nadkom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: Będzie Młodzieżowa Rada Miasta

Poszukiwany przyszedł na policję

Już po chwili dzielnicowi bardzo mocno się zaskoczyli. Krajowy System Informacyjny Policji wykazał, że 27-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lubaniu. To za popełnione przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, gdzie zapadł wyrok 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna miał przy sobie jedynie kserokopię paszportu, bo oryginał został mu zatrzymany długo wcześniej przez Straż Graniczną. I tak policjanci ze Sławy zatrzymali 27-latka, który jeszcze tego samego dnia został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze.

- Podobne sytuacje nie zdarzają się często, z uwagi na to, że osoby poszukiwane najczęściej nie chcą trafić do zakładu karnego - informuje nadkom. Piwowarska.

Przeczytaj też: Tragedia w Zielonej Górze. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u