Groźna kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie BMW i Peugeota. Są korki (ZDJĘCIA)

06 luty 2024
Autor: 
Groźna kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie BMW i Peugeota

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w mieście zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych we wtorkowy poranek, 6 lutego, chwilę po godzinie 7:30. Na skrzyżowaniu ulic Wazów i Waryńskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki BMW jechał ul. Waryńskiego w stronę ul. Lwowskiej. Nagle pierwszeństwo przejazdu wymusił mu kierowca Peugeota. Mężczyzna jadący BMW próbował jeszcze uniknąć zderzenia, lecz nie udało się. I tak Peugeot został mocno uszkodzony, natomiast BMW zjechało na przeciwległe pasy ruchu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Pędził Mercedesem przez wieś. Wpadł na radar, został srogo ukarany

Kolizja Zielona Góra - nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Zielonej Górze. Wkrótce dojedzie także patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy o własnych siłach. Nie doznały one poważniejszych obrażeń, dlatego zbędne okazało się wzywanie zespołu pogotowia ratunkowego.

Strażacy zablokowali jeden pas ulicy Waryńskiego w stronę ul. Podgórnej. Identycznie sytuacja wygląda w kierunku ul. Staszica. Spowodowało to, że w miejscu zdarzenia szybko tworzą się korki.

Przeczytaj też: Parkowanie przy szpitalu w Zielonej Górze. "Pojazdy będą odholowywane" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u