Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Marek

06 luty 2024
Autor: 
Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Marek Redakcja/archiwum

Tragiczny finał poszukiwań w okolicach Międzyrzecza. Policja odnalazła zwłoki młodego mężczyzny.

Zaginiony Marek G. ostatni raz widziany był w sobotę, 3 lutego. 26-letni mężczyzna znajdował się nad jeziorem Paklicko Małe położonym w miejscowości Wysoka. Od tej pory nie wracał jednak do domu ani nie kontaktował się z rodziną. Przepadł bez śladu.

Jego najbliżsi zgłosili zaginięcie na policję w Międzyrzeczu. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania w poniedziałek, 5 lutego. W akcję zaangażowani byli policjanci oraz straż pożarna, w tym międzyrzeccy strażacy, którzy wchodzą w skład Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Centrum". Działania nie przyniosły jednak żadnego rezultatu.

Zaginięcie Międzyrzecz - tragiczny finał poszukiwań

Dziś, 6 lutego, poszukiwania zostały wznowione. Do działań ponownie ruszyli strażacy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz policjanci.

Niestety po kilku godzinach akcji potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Służby odnalazły ciało mężczyzny. Nie było już szans, aby uratować 26-latka.

Przeczytaj też: Akcja CBŚP w Lubuskiem. Nie żyje znany gangster. "Padł strzał"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u