Pożar budynku w Kosieczynie. W akcji 8 zastępów straży pożarnej

13 luty 2024
Pożar budynku w Kosieczynie. W akcji 8 zastępów straży pożarnej Redakcja/Archiwum

Groźny pożar budynku w Kosieczynie. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów straży pożarnej. Nikt nie został ranny.

We wtorek, 13 lutego około godziny 16 w Kosieczynie pod Świebodzinem doszło do pożaru drewutni, która znajdowała się przy budynku mieszkalnym. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej. 

Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się w drewnianej szopce i zaczął zagrażać budynkowi mieszkalnemu. Jeszcze przed przyjazdem strażaków z obiektu ewakuowali się wszyscy mieszkańcy.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Pożar w Kosieczynie pod Świebodzinem. W akcji 8 zastępów straży pożarnej 

Pożar został bardzo szybko opanowany przez strażaków. - Nie ma osób poszkodowanych - przekazał bryg. Marcin Bohuszko, rzecznik prasowy świebodzińskich strażaków. Do działań zadysponowano aż osiem zastępów straży pożarnej, ponieważ początkowa informacja dotyczyła pożaru domu.

Przeczytaj też: Nocny napad na kierowcę "na aplikacje". "Bili i kopali po całym ciele"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u