Wojewoda lubuski ogłosił konkurs. "Tworzymy drużynę specjalistów"

14 luty 2024
Autor: 

Trwa konkurs na lubuskiego kuratora oświaty. Wojewoda lubuski Marek Cebula zachęca do udziału, ale zaznacza, że poszukiwany jest fachowiec.

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczął konkurs na stanowisko lubuskiego kuratora oświaty. - Będziemy otaczać się fachowcami i nie mam wątpliwości, że w tym, jak i kolejnych konkursach, będziemy wyłaniać najlepszych z najlepszych - powiedział Marek Cebula, wojewoda lubuski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Konkurs na lubuskiego kuratora oświaty

Do konkursu może przystąpić osoba z wykształceniem wyższym i tytułem zawodowym magistra, magistra inżyniera lub równorzędnych, stopieniem nauczyciela mianowanego lub nauczyciela dyplomowanego i co najmniej siedmioletnim stażem pracy w charakterze nauczyciela.

- Zachęcam do udziału. Tworzymy drużynę specjalistów, którzy będą zarządzać ważnymi dla Lubuszan obszarami. Takim niewątpliwie jest też oświata - dodał Marek Cebula. 

Przeczytaj też: Pożar w Przylepie. Posłowie KO wnioskują do Prokuratora Generalnego. "Rozliczymy ich"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u