Awaria Facebooka - serwis nie działa. Messenger też ma problem

14 luty 2024
Autor: 
Awaria Facebooka - serwis nie działa. Messenger też ma problem Redakcja

Awaria Facebooka w całej Polsce, ale też za granicą. Użytkownicy zgłaszają również problemy z działaniem aplikacji Messenger na komputerze.

Facebook nie działa

Awaria Facebooka pojawiła się w środę, 14 lutego, około godziny 13:00. Od tej pory Facebook po prostu przestał działać. Mowa tu przede wszystkim o stronie WWW, na którą wchodzimy poprzez przeglądarki. Po wejściu na stronę Facebook.com użytkownikom nie ukazuje się zupełnie nic - jest biała ściana.

Awaria Facebook - zgłoszenia użytkowników

Ludzie zgłaszają awarie m.in. w serwisie Downdetector. W Polsce na godzinę 13:16 odnotowano prawie 2600 zgłoszeń, natomiast w anglojęzycznej wersji serwisu pojawiło się ponad 7 tysięcy raportów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

Awaria Messenger

Awaria Facebooka to jedno. Użytkownicy mają także problem z aplikacją Messenger. Tutaj również komplikacje występują głównie na stronie WWW. Identycznie jak w przypadku Facebooka została jedynie pusta strona.

Facebook nie działa

Firma Meta, która zarządza Facebookiem, nie wydała obecnie żadnego komunikatu w tej sprawie. Nie wiadomo więc, kiedy zakończą się utrudnienia. Nie znamy też przyczyny awarii.

Przeczytaj też: Wypadek. Auto uderzyło w drzewo. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u