Psy w radiowozie. "Same nie wróciłyby do domu" (ZDJĘCIA)

15 luty 2024
Autor: 
Psy w radiowozie. "Same nie wróciłyby do domu" Fot. KMP Zielona Góra

Policjanci z Zielonej Góry zwrócili uwagę na dwa psy biegnące po drodze w okolicach Sulechowa. I tak owczarki trafiły do radiowozu. Udało się znaleźć właściciela.

Sytuacja miała miejsce w środę, 14 lutego. Przed godziną 12:00 patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego z Zielonej Góry patrolował "starą trójkę" w okolicy Sulechowa. W rejonie miejscowości Kalsk mundurowi zwrócili uwagę na dwa psy biegnące po drodze.

Psy w radiowozie

- Zatrzymali się, żeby to sprawdzić, bo psy wyglądały na zagubione. Były spokojne i łagodne, nie bały się ludzi i pozwoliły policjantom podejść. Okazało się, że to jeszcze bardzo młode owczarki, które biegały same bez właściciela - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Funkcjonariusze postanowili zaopiekować się czworonogami. I tak oba psy trafiły do radiowozu, gdzie były bezpieczne.

Psy uciekły z posesji. Odnaleziono właściciela

- Spróbowano poszukać właściciela, wykorzystując media społecznościowe. Mundurowi zrobili zdjęcie i zamieścili informację o młodych owczarkach. Do czasu odnalezienia właściciela odwieźli pieski pod opiekę pracowników schroniska dla zwierząt w Zielonej Górze - informuje podinsp. Stanisławska.

Ostatecznie właściciela psów udało się odnaleźć. Czworonogi bezpiecznie trafiły do domu. - Gdyby nie pomoc policjantów młode i niedoświadczone jeszcze psiaki same nie wróciłyby do domu - zaznacza rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Kolejny strajk rolników na S3 w regionie. Będą duże utrudnienia (MAPA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u