Rolnicy wjechali na trasę S3. Blokada potrwa kilka godzin

20 luty 2024
Rolnicy wjechali na trasę S3. Blokada potrwa kilka godzin Redakcja

Trwa duży strajk na trasie S3. Blokady rolników potrwają nawet do wieczora. Policjanci kierują samochody na objazdy.

We wtorek, 20 lutego rozpoczął się strajk rolników na trasie S3 koło Sulechowa. Ciągniki rolnicze wjechały na drogę ekspresową i całkowicie zablokowały ruch na trasie Zielona Góra - Świebodzin. Blokada rolników może potrwać nawet do godziny 20.

Strajk rolników - Zielona Góra, Sulechów i Świebodzin. Blokady dróg

Policjanci zablokowali wjazd na trasę S3 na węzłach Zielona Góra - Północ oraz Świebodzin - Południe. Mundurowi kierują pojazdy na objazdy przez Cigacice lub Bojadła. Na Drodze Wojewódzkiej numer 282 ruch jest bardzo duży, a miejscami tworzą się zatory. Podobnie na trasie DW 313 z Klenicy do Kargowej. 

Podobna sytuacja występuje na tzw. starej trójce. Na moście w Cigacicach sygnalizacja świetlna została wyłączona, a ruchem kierują policjanci. Zator pod dwóch stronach Odry ma długość ok. 700 metrów. Kolejne utrudnienia występują na skrzyżowaniu ul. Północnej i Warszawskiej w Sulechowie. 

Przeczytaj też: Policjanci weszli na bezpłatne badanie wzroku. "Niespodziewani goście"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u