Rolnicy przedłużają blokadę trasy S3. Potrwa jeszcze 28 godzin

20 luty 2024
Autor: 
Rolnicy przedłużają blokadę trasy S3. Potrwa jeszcze 28 godzin Redakcja

Rolnicy przedłużają blokadę trasy S3 na odcinku Zielona Góra - Świebodzin. Droga będzie zamknięta do środy!

Protest rolników na trasie S3 został przedłużony. Blokada drogi będzie prowadzona nieustannie do środy, 21 lutego do godziny 18 - zapowiedzieli strajkujący. Taka decyzja oznacza kolejny dzień utrudnień dla kierowców, którzy muszą korzystać z objazdów oraz dróg alternatywnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Blokada rolników przedłużona. Trasa S3 będzie zamknięta do środy

Policjanci stoją na węzłach Zielona Góra - Północ oraz Świebodzin - Południe i kierują wszystkie pojazdy na objazdy. Ruch prowadzony jest przez tzw. starą trójkę oraz drogi wojewódzkie numer 282, 278 i 313.

Wzmożony ruch na objazdach powoduje, że powstają spore korki. Na tzw. starej trójce największe utrudnienia występuje w rejonie mostu w Cigacicach, gdzie policja ręcznie steruje ruchem. Na DW 313 ruch pojazdów jest bardzo duży, co przekłada się na spowolnienie przejazdu. 

Przeczyta też: Policjanci weszli na bezpłatne badanie wzroku. "Niespodziewani goście"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u