Akcja policyjnych "narkotykowców" w Zielonej Górze. Zatrzymano młodego dilera (ZDJĘCIA)

21 luty 2024
Autor: 
Akcja policyjnych "narkotykowców" w Zielonej Górze. Zatrzymano dilera Fot. KMP Zielona Góra

Akcja policji w Zielonej Górze. Kryminalni weszli do mieszkania dilera narkotyków. Teraz młodemu mężczyźnie grozi spora kara.

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze mieli na celowniku młodego mężczyznę. Z uzyskanych informacji wynikało, że 22-latek handluje narkotykami.

W piątek, 16 lutego, policjanci pojawili się na jednym z miejskich osiedli mieszkaniowych. Wszystko po to, aby wejść do lokalu, w którym mieszkał podejrzany.

Diler narkotyków Zielona Góra. Zatrzymano 22-latka

Mieszkaniec miasta od samego początku zachowywał się bardzo nerwowo. Po chwili wszystko było już jasne.

- 22-latek posiadał w miejscu zamieszkania marihuanę, amfetaminę oraz różne rodzaje silnie działających leków, które sprzedawane są na receptę - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Kryminalni zatrzymali młodego dilera narkotyków. Usłyszał on już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Ponadto sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Przeczytaj też: Strażacy z OSP Letnica proszą o pomoc. Nigdy nie wiedzą, czy dojadą na akcję (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u