Kupiła buty przez internet. Gdy otworzyła paczkę, oniemiała (ZDJĘCIA)

22 luty 2024
Autor: 
Kupiła buty przez internet. Gdy otworzyła paczkę, oniemiała Fot. KPP Wschowa

Kupiła buty na portalu społecznościowym. Ucieszyła się, gdy przyszła paczka, ale chwilę później wiedziała, że popełniła błąd. Zawartość mocno ją zaskoczyła.

Mieszkanka Wschowy podczas przeglądania jednego z portali społecznościowych zwróciła uwagę na sportowe buty znanej marki. Mocno się nimi zainteresowała, a to przede wszystkim z powodu bardzo atrakcyjnej ceny. W jej opinii była na tyle dobra, że postanowiła zamówić dwie pary.

Młoda kobieta zapłaciła za przesyłkę. Koszt wyniósł niecałe 300 złotych. Po kilku dniach kurier zapukał do drzwi. Kobieta bez wahania ją odebrała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Nie spodziewała się tego w paczce

- Po otwarciu kartonu zamiast butów otrzymała kawałek drewna, papiery i elementy cegły. Chciała sytuację wyjaśnić ze sprzedającą, ale konto jej zostało zablokowane - relacjonuje nadkom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Pokrzywdzona zgłosiła sprawę w komendzie policji. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w tej sprawie

Oszustwo w internecie. Jak nie dać się oszukać?

Policjanci podkreślają, że pokusa tańszych zakupów to ciągle powtarzające się przypadki, z jakimi zgłaszają się na policję pokrzywdzeni, którzy dali się nabrać i stracili oszczędności.

- Propozycje korzystnych zakupów i mające z tym związek niskie ceny, wręcz rażąco zaniżone, powinny wzbudzić obawy. Pamiętajmy, że nikt nikomu obcemu nie będzie chciał zrobić prezentu, sprzedając przedmioty, które w rzeczywistości są dużo więcej warte - zaznacza nadkom. Piwowarska.

Przeczytaj też: Pijany kierowca firmy przewozowej wpadł pod Zieloną Górą. Wiózł ludzi za granicę (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u