Chciał być romantyczny, ale nie pykło. Teraz ma spore problemy. Jest nagranie

22 luty 2024
Autor: 
Chciał być romantyczny, ale nie pykło. Teraz ma spore problemy Fot. KPP Świebodzin

"Romantyk" potrzebował kwiaty na przeprosiny. Zamiast kupić bukiet, wolał go ukraść i włamał się do kwiatomatu. Miał pecha, bo nagrała go kamera.

Sytuacja miała miejsce pod koniec stycznia w Świebodzinie. Tego dnia jeden z mieszkańców miasta potrzebował kwiatów dla swojej partnerki.

Kwiatomat Świebodzin. Włamał się i ukradł kwiaty

- Mężczyzna początkowo rozglądał się za idealnym bukietem kwiatów, a następnie przy użyciu łomu dostał się do środka, dokonując kradzieży. Całe zajście zostało uwiecznione na kamerze monitoringu - relacjonuje sierż. sztab. Kinga Nowak z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: stawiam na szkołę nowoczesną. Edukacja to filar miasta

Funkcjonariusze odebrali zgłoszenie o kradzieży. W ramach prowadzonego postępowania dotarli do złodzieja i zatrzymali mężczyznę. Romantyk od razu przyznał się do winy.

Złodziej Świebodzin. Chciał prosić o wybaczenie

- Tłumaczył, że kwiaty chciał wręczyć swojej ukochanej, prosząc o wybaczenie. Historia prawie jak z komedii romantycznej zakończy się w sądzie. Mężczyźnie za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje sierż. sztab. Nowak.

Poniżej nagranie ze zdarzenia:

Przeczytaj też: Pijany kierowca firmy przewozowej wpadł pod Zieloną Górą. Wiózł ludzi za granicę (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u