BMW rozbiło się o głaz i stanęło w płomieniach. Nie było szans na ratunek

14 marzec 2024
Autor: 
BMW rozbiło się o głaz i stanęło w płomieniach. Nie było szans na ratunek OSP KSRG Drezdenko

BMW rozbiło się o głaz i stanęło w płomieniach w Drezdenku koło Strzelec Krajeńskich. Młody kierowca poniósł śmierć na miejscu. 

W czwartek, 14 marca kilkadziesiąt minut po północy na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i 29 Stycznia w Drezdenku doszło do śmiertelnego wypadku.Młody kierowca BMW z nieznanych przyczyn najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i ogromną siłą uderzył w głaz, który znajdował się przy jezdni. Po uderzeniu pojazd rozpadł się i stanął w płomieniach. 

Śmiertelny wypadek BMW w Drezdenku. Nie żyje młody kierowca

Jeszcze przed dojazdem pierwszych zastępów straży pożarnej ogień objął cały rozbity samochód. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej. Niestety śmierć na miejscu wypadku poniósł młody, około 20-letni mężczyzna, który kierował BMW. 

Siła uderzenia była tak duża, że ważący kilka ton głaz został przesunięty, a części rozbitego BMW były rozrzucone w odległości kilkudziesięciu metrów. Czynności na miejscu prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. 

Przeczyta też: Ewakuacja szkoły podstawowej. W akcji grupa chemiczna. "Dzieci zgłaszały zawroty głowy"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u