Skatowane niemowlę trafiło do szpitala. Stan dziecka jest krytyczny. Lekarze są w szoku

29 marzec 2024
Autor: 
Skatowane niemowlę trafiło do szpitala. Stan dziecka jest krytyczny. Lekarze są w szoku Redakcja

Skatowany chłopczyk trafił do gorzowskiego szpitala. Badania wykazały ciężkie obrażenia wewnętrzne. Stan dziecka jest krytyczny. Rodzice zostali zatrzymani przez policję.

Na Oddział Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Wielkopolskiego w Gorzowie Wielkopolskim trafił 22-dniowy chłopiec. - Bardzo szybka, dokładna diagnoza wskazała na obrażenia wewnętrzne - napisał w mediach społecznościowych Robert Surowiec, wiceprezes szpitala. 

- Ordynator naszego oddziału z 30-letnim stażem przyznaje, że w swojej pracy zawodowej nie miała takiego przypadku - zaznaczył Robert Surowiec. Niemowlę zostało przetransportowane do placówki medycznej w Poznaniu. Wiceprezes gorzowskiego szpitala podkreśla, że stan dziecka jest krytyczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: stawiam na szkołę nowoczesną. Edukacja to filar miasta

Skatowane niemowlę trafiło do szpitala. Rodzice zostali zatrzymani

Rodzice dziecka zostali zatrzymani i jeszcze w piątek, 29 marca usłyszeli zarzuty znęcania się nad dzieckiem i spowodowanie ciężkich obrażeń ciała. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko ma obrażenia wewnętrzne głowy. Rodzice nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia - powiedziała podczas konferencji prasowej prokurator Agnieszka Hornicka-Mielcarek, Prokurator Rejonowy w Gorzowie Wlkp.  

Prokurator złożył wniosek o tymczasowy areszt dla 24-letniej matki oraz 25-letniego ojca chłopczyka. Skatowane dziecko walczy o życie w poznańskim szpitalu. - To przerażające, brakuje mi słów - dodał Robert Surowiec. 

Przeczytaj też: Wyciek amoniaku w zakładzie. Ewakuowano ludzi, trwa akcja służb (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u