Wybory samorządowe 2024 w Gorzowie Wielkopolskim. Lista kandydatów

29 marzec 2024
Autor: 
Wybory samorządowe 2024 w Gorzowie Wielkopolskim. Lista kandydatów Adobe Stock

Wybory samorządowe 2024 w Gorzowie Wielkopolskim. O fotel prezydenta miasta powalczy pięciu kandydatów. Poniżej prezentujemy listę kandydatów.

Wybory samorządowe 2024 odbędą się już 7 kwietnia, a druga tura zaplanowana jest na 21 kwietnia. W Gorzowie Wielkopolskim o fotel prezydenta miasta powalczy pięciu kandydatów. Jacek Wójcicki, który rządzi w mieście nieprzerwanie od 2014 roku zmierzy się z Dariuszem Bachalskim (KKW Lewica), Katarzyną Miczał (KWW Twoje Miasto Gorzów), Romanem Sondejem (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Piotrem Wilczewskim (KKW Koalicja Obywatelska)  

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Nazbierała aż 236 punktów karnych. Młoda kobieta przebiła skalę

Wybory samorządowe 2024 w Gorzowie Wielkopolskim

Poniżej prezentujemy listę kandydatów na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego w wyborach samorządowych. Kandydaci zostali zapisani według kolejności na listach wyborczych PKW (numer na liście, nazwisko, imiona, komitet, wiek):

  1. BACHALSKI Dariusz Jacek, 60 lat, KKW Lewica,
  2. MICZAŁ Katarzyna Anna, 44 lata, KWW Twoje Miasto Gorzów,
  3. SONDEJ Roman, 61 lat, KW Prawo i Sprawiedliwość,
  4. WILCZEWSKI Piotr Krzysztof, 38 lat, KKW Koalicja Obywatelska,
  5. WÓJCICKI Jacek Piotr, 42 lata, KWW Jacka Wójcickiego,


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u