Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka (ZDJĘCIA)

03 kwiecień 2024
Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka Zdjęcie czytelnika

Ogromny pożar opuszczonego budynku po dawnej fabryce mebli w Sulechowie. Łuna ognia widoczna jest kilku kilometrów. Trwa akcja gaśnicza.

W środę, 3 kwietnia około godziny 20:10 w opuszczonym budynku pod dawnej fabryce mebli przy ulicy Kościuszki w Sulechowie wybuchł pożar. Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się wewnątrz obiektu oraz na poddaszu. 

- Pali się pustostan wypełniony meblami. Nie ma osób poszkodowanych - przekazał na gorąco st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

Pożar w Sulechowie. Płonie opuszczona fabryka mebli

- Obiekt jest całkowicie objęty pożarem. Płomienie wydostają się na dach - dodaje st. kpt. Piotr Kowalski. W akcji gaśniczej bierze udział 11 zastępów straży pożarnej. Sytuacja wciąż nie jest opanowana. 


Aktualizacja 21:40 - Akcja gaśnicza wciąż trwa. W działaniach bierze udział 11 zastępów straży pożarnej. Pożar nie został jeszcze opanowany.

Aktualizacja 23:15 - W działaniach bierze udział 16 zastępów straży pożarnej. Trwają działania gaśnicze. Ogień wyraźnie osłabł, ale sytuacja wciąż nie jest opanowana. Akcja straży może potrwać nawet do wczesnych godzin porannych. 

Przeczytaj też: Wyciek substancji chemicznej w firmie w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u