CZAS DECYZJI. Debata kandydatów na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego [NA ŻYWO]

03 kwiecień 2024
Autor:  Redakcja
CZAS DECYZJI. Debata kandydatów na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego Redakcja

Debata prezydencka kandydatów na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. Transmisja na żywo na portalu NewsLubuski.pl.

Wybory samorządowe 2024 odbędą się już w niedzielę, 7 kwietnia. W Gorzowie Wielkopolskim o fotel prezydenta miasta powalczy pięcioro kandydatów.  Jacek Wójcicki, który rządzi w mieście nieprzerwanie od 2014 roku zmierzy się z Dariuszem Bachalskim (KKW Lewica), Katarzyną Miczał (KWW Twoje Miasto Gorzów), Romanem Sondejem (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Piotrem Wilczewskim (KKW Koalicja Obywatelska).

CZAS DECYZJI - Debata prezydencka w Gorzowie Wielkopolskim

Debata prezydencka kandydatów na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego odbędzie się w środę 4 kwietnia. Transmisję na żywo można obejrzeć tutaj:


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u