Zmarł skatowany chłopczyk. "Ta tragedia mną wstrząsnęła"

05 kwiecień 2024
Autor: 
Zmarł skatowany chłopczyk. "Ta tragedia mną wstrząsnęła" Redakcja

Tragiczne informacje z Poznania. W tamtejszym szpitalu zmarł skatowany niemowlak z Gorzowa Wielkopolskiego. Lekarze przegrali walkę o życie dziecka.

Pod koniec marca do gorzowskiego szpitala trafiło skatowane niemowlę. Stan chłopca był bardzo ciężki. Lekarze zdiagnozowali poważny uraz wewnętrzny głowy. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Poznaniu, gdzie lekarze przez blisko tydzień walczyli o jego życie. Niestety nie udało się.

- Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość z poznańskiego szpitala, że trzytygodniowe dziecko, chłopczyk, którego próbowaliśmy ratować także w naszym szpitalu - nie żyje - napisał Robert Surowiec, wiceprezes szpitala WSW w Gorzowie Wlkp.

Skatowane niemowlę zmarło w szpitalu w Poznaniu

24-letnia matka oraz 25-letni ojciec chłopczyka zostali zatrzymani już 29 marca. Wówczas usłyszeli zarzut znęcania się nad dzieckiem i spowodowanie ciężkich obrażeń ciała. Niewykluczone, że teraz prokuratura zmieni zarzuty. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u