Dramatyczna walka o życie mężczyzny w Zielonej Górze. "Mógłby nie przeżyć"

08 kwiecień 2024
Autor: 
Dramatyczna walka o życie mężczyzny w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Akcja ratownicza w Zielonej Górze. U starszego mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Senior był reanimowany przez policjantów.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami w Zielonej Górze. Patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego został wezwany do kolizji drogowej na osiedlu domków jednorodzinnych. 41-latka kierująca Audi uderzyła w bok Toyoty, którą podróżowało starsze małżeństwo.

Reanimacja Zielona Góra. Walka o życie 75-latka

Funkcjonariusze z drogówki zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową. Nagle, gdy mieli już odjechać, zauważyli, iż stojący nieopodal 75-letni pokrzywdzony źle się poczuł. Wybiegli więc z radiowozu, aby sprawdzić, co się dzieje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

- Najprawdopodobniej na skutek emocji związanych z udziałem w kolizji, senior zasłabł. Nie oddychał, a serce nie pracowało. Policjanci natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy, rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową i wezwali na miejsce karetkę - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Senior został przetransportowany do szpitala. - Lekarze ocenili, że gdyby nie natychmiastowa i prawidłowa pomoc ze strony policjantów, starszy mężczyzna mógłby nie przeżyć - dodaje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Wyborcza porażka Janusza Kubickiego. "Nie sądziłem, że będzie druga tura"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u