Złodziejska szajka rozpracowana. Kradli na potęgę

08 kwiecień 2024
Autor: 
Złodziejska szajka rozpracowana. Kradli na potęgę Fot. Lubuska Policja

Pięciu złodziei wpadło w ręce policjantów. Szajka kradła na terenie całego powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Zatrzymali ich funkcjonariusze po służbie.

Grupa mężczyzn od dłuższego czasu dokonywała licznych kradzieży sklepowych na terenie Strzelec Krajeńskich. W przestępczy proceder zaangażowanych było pięciu złodziei. Ostatnio do informacji o szajce dotarł policjant z Wydziału Kryminalnego miejscowej komendy. Gdy zauważył podejrzanych, postanowił działać.

- Funkcjonariusz powiadomił o swoich przypuszczeniach kolegów z wydziału. Wspólnie podjęli interwencję w stosunku do potencjalnych sprawców kradzieży - relacjonuje st. asp. Tomasz Bartos, rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich.

Złodzieje Strzelce Krajeńskie. Wszyscy trafią za kratki

Wytypowani mężczyźni próbowali uciekać. Mimo wszystko zostali szybko zatrzymani. Mieli oni przy sobie produkty o wartości niemal 2 tysięcy złotych. Dodatkowo znaleziono przy nich dopalacze.

- Zatrzymani w wieku od 30 do 41 lat zostali przewiezieni do policyjnej izby zatrzymań, a następnie usłyszeli zarzuty - informuje st. asp. Bartos.

Mężczyźni łączeni są z podobnymi kradzieżami, które miały miejsce na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

Przeczytaj też: Dramatyczna walka o życie mężczyzny w Zielonej Górze. "Mógłby nie przeżyć"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u