Akcja policyjnych "narkotykowców". Zatrzymano 40-latka (ZDJĘCIA)

09 kwiecień 2024
Autor: 
Akcja policyjnych "narkotykowców". Zatrzymano 40-latka Fot. KPP Nowa Sól

Marihuana i haszysz - to efekt policyjnej akcji w Nowej Soli. Funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego dilera. Grozi mu spora kara.

Nowosolscy policjanci z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej mieli na celowniku 40-letniego mieszkańca miasta. Z uzyskanych informacji wynikało, że mężczyzna zajmuje się handlem narkotykami w znacznej ilości.

W czwartek, 8 kwietnia, funkcjonariusze przeprowadzili realizację jego zatrzymania. Dokładnie przeszukano też samo mieszkanie i zajmowane przez niego pomieszczenia.

Narkotyki Nowa Sól. Zatrzymano dilera

- Podejrzany przechowywał kilkaset porcji haszyszu i kilkadziesiąt porcji marihuany w miejscu zamieszkania. Z posiadanego towaru 40-latek otrzymałby blisko 500 porcji narkotyków - relacjonuje asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzecznik policji w Nowej Soli.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Został też doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

- Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Kilkaset porcji marihuany i haszyszu nie trafi na czarny rynek - informuje asp. Sęczkowska-Sobol.

Przeczytaj też: Bezduszna złodziejka z Zielonej Góry zaskoczyła policjantów. "Nie wytrzymała presji"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u