Kierowca ciężarówki wpadł w Zielonej Górze. Dalej nie pojechał (ZDJĘCIA)

12 kwiecień 2024
Autor: 
Kierowca ciężarówki wpadł w Zielonej Górze. Dalej nie pojechał Fot. KMP Zielona Góra

Policjanci z drogówki zatrzymali w Zielonej Górze uszkodzoną ciężarówkę. Kierowca dalej nie pojechał.

Wszystko wydarzyło się w środę, 10 kwietnia. Patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego w Zielonej Górze w trakcie służby na terenie miasta zwrócił uwagę na samochód ciężarowy marki Man.

Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. To z uwagi na uszkodzenia ciężarówki. Nie miała ona m.in. przedniego prawego światła.

Jechał uszkodzoną ciężarówką. Dalej nie pojechał

- Taką "ślicznotkę" spotkali policjanci ruchu drogowego. Kierujący pojazdem Man miał kolizję drogową na terenie Niemiec, a po zielonogórskich drogach poruszał się do mechanika. Niestety popełnił wykroczenie drogowe - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Policjanci ukarali kierowcę mandatem w wysokości 1000 złotych. Zatrzymano też dowód rejestracyjny od ciężarówki i zakazano dalszej jazdy.

Przeczytaj też: Makabryczne odkrycie w Sulechowie. Nie żyje mężczyzna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u