Śmiertelny wypadek

12 październik 2016
Autor: 
KPP Nowa Sól

W środę 12 października na DW nr 297 w miejscowości Wrociszów doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki.

-O godz. 6.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Kierujący fiatem panda 42-letni mężczyzna śmiertelnie potrącił przechodzącą na drugą stronę jezdni i przeprowadzającą rower 73-letnią kobietę, mieszkankę Lubieszowa. Policjanci pracują na miejscu wypadku. Trasa Kożuchów - Nowa Sól będzie jeszcze około godziny zablokowana. Proponujemy objazd przez Studzieniec lub Lasocin - mówi sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik prasowy KPP w Nowej Soli.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.