Osobówka zderzyła się z autobusem MZK w Zielonej Górze

13 kwiecień 2024
Autor: 
Osobówka zderzyła się z autobusem MZK w Zielonej Górze Redakcja

Zderzenie osobówki z autobusem MZK w Zielonej Górze. 

W sobotę, 13 kwietnia około godziny 10:40 na ulicy Batorego w Zielonej Górze doszło do kolizji samochodu osobowego marki Renault z autobusem MZK. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki podczas wyjazdu z ulicy podporządkowanej wymusił pierwszeństwa przejazdu autobusowi.

Przód Renault jest kompletnie rozbity, auto nie nadaje się do dalszej jazdy. Na miejscu dojechał już nadzór ruchu MZK. Wkrótce dotrze także patrol policji. Ruch na ulicy Batorego odbywa się bez większych utrudnień.

Przeczytaj też: Potężny pożar w Gorzowie. KG PSP: "Ranny został jeden ze strażaków" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u