Przyjechał na wezwanie do komendy w Zielonej Górze. Policjanci nie mieli litości (ZDJĘCIA)

14 kwiecień 2024
Autor: 
Przyjechał na wezwanie do komendy. Policjanci nie mieli litości Fot. KMP Zielona Góra

Został wezwany do komendy policji w Zielonej Górze, ale na pewno nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Został ukarany, bo zdjął przednią tablicę rejestracyjną w aucie.

Początkowo nic nie wskazywało, że sprawa zakończy się w taki sposób. Mężczyzna został wezwany do Komendy Miejskiej Policji przy ulicy Partyzantów w Zielonej Górze. W rejon jednostki podjechał samochodem osobowym marki BMW.

Szybko zwrócił na siebie uwagę policjantów. To z powodu, że zaparkował auto na chodniku. Funkcjonariusze postanowili więc podjąć czynności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Samochód bez przedniej tablicy rejestracyjnej

Parkowanie na chodniku to jedno. Druga sprawa to fakt, że mężczyzna zdjął przednią tablicę rejestracyjną w BMW.

- To kolejny pojazd, który według użytkownika wygląda ładniej bez tablicy rejestracyjnej. Kierowca będzie musiał zapłacić teraz 500 złotych mandatu - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Samochody bez przedniej tablicy rejestracyjnej coraz częściej pojawiają się na polskich drogach. Przepisy są jednak nieugięte i nakazują posiadanie widocznych rejestracji z obu stron pojazdu. Mimo to coraz częściej możemy zauważyć auta, które nie mają "blachy" na przednim zderzaku. Część kierowców tłumaczy, że tablice "nie pasują" lub "nie wyglądają" dobrze w zestawieniu z ich samochodem. W każdym razie policja nie ocenia piękności auta i zatrzymuje takie pojazdy.

Przeczytaj też: Zaginęła Yevhenia Brovina z Zielonej Góry. Ruszyły poszukiwania


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u