Tragedia w Zielonej Górze. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)

20 kwiecień 2024
Autor: 
Tragedia w Zielonej Górze. Nie żyje mężczyzna Fot. Czytelnik

Tragiczne zdarzenie w Zielonej Górze. Z bloku wyskoczył mężczyzna. Niestety zginął na miejscu. Na miejscu pracują służby.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór, 20 kwietnia, około godziny 20:00. Zielonogórskie służby ratownicze otrzymały zgłoszenie, że ktoś wyskoczył z bloku przy ulicy Władysława IV.

Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego. Przyjechały także patrole policji.

Zielona Góra. Nie żyje mężczyzna

- Mężczyzna wyskoczył z okna. Ciało leży przed wejściem do klatki schodowej. Jest przykryte workiem - napisał czytelnik.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ustaleniem wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia zajmie się teraz policja. Wkrótce na miejsce dojadą funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz prokurator, który będzie nadzorował przeprowadzane przez nich czynności.

Jesteś w kryzysie psychicznym? Daj sobie pomóc

Jeśli potrzebujesz fachowej porady, wsparcia lub innej formy pomocy, zacznij od skorzystania z jednej z poniższych infolinii pomocowych. Zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów.

  • 800 70 22 22 - Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym (bezpłatnie, całą dobę, 7 dni w tygodniu)
  • 800 12 12 12 - Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej, infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów (bezpłatnie, całą dobę, 7 dni w tygodniu)
  • 116 111 - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (bezpłatnie, całą dobę, 7 dni w tygodniu)
  • 116 123 - Linia wsparcia dla osób dorosłych, Kryzysowy Telefon Zaufania (bezpłatnie, całą dobę, 7 dni w tygodniu)
  • 112 - W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia (bezpłatnie, całą dobę, 7 dni w tygodniu)

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek koło Zielonej Góry. Jest ofiara śmiertelna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u