Mężczyzna terroryzował wieś. Groził śmiercią i pobiciem

29 kwiecień 2024
Autor: 
Mężczyzna terroryzował wieś. Groził śmiercią i pobiciem Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Nieobliczalny mężczyzna terroryzował wieś pod Żaganiem. Mieszkańcy żyli w strachu. 51-latek został zatrzymany i nie przyznaje się do winy.

Agresor siał postrach na wsi na terenie powiatu żagańskiego. Mężczyzna groził uszkodzeniem ciała łącznie siedmiu osobom, czterem kobietom i trzem mężczyznom. Ponadto dwóm z pokrzywdzonych 51-latek groził także pozbawieniem życia. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Żaganiu.

- Groźby wzbudziły w pokrzywdzonych obawę spełnienia - informuje Ewa Antonowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Groził pozbawieniem życia. Nie przyznaje się do winy

Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

- Podejrzany oświadczył, że nie przyznaje się do zarzuconych czynów i zaprzeczył, aby komukolwiek groził. Zebrany dotychczas materiał dowodowy nie potwierdza wersji podejrzanego - relacjonuje Antonowicz.

Sąd Rejonowy w Żaganiu w środę, 24 kwietnia, postanowił zastosować wobec 51-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzy miesiące. Wiadomo, że mężczyzna był już wcześniej karany.

Przeczytaj też: Pościg za skradzioną Kią na autostradzie A2. Tłumaczenie kobiety zaskakuje (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u