14 punktów karnych i 2 tys. złotych mandatu. Motocyklista stracił też prawo jazdy

06 maj 2024
Autor: 
14 punktów karnych i 2 tys. złotych mandatu. Motocyklista stracił też prawo jazdy Lubuska Policja

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Mężczyzna stracił uprawnienia i dostał wysoki mandat. 

W sobotę, 4 maja policjanci z Międzyrzecza prowadzili kontrolę prędkości w rejonie przejścia dla pieszych w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze zauważyli motocyklistę i postanowili sprawdzić prędkość, z jaką się porusza.

Pomiar wykazał, że mężczyzna jechał 102 km/h, czyli o ponad 62 więcej, niż dopuszczalne w tym miejscu 40 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej.

Motocyklista pędził w terenie zabudowanym

- Motocyklista za swoją jazdę na najbliższe trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem został także ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a do jego konta kierowcy dopisanych zostało 14 punktów karnych - przekazał mł. asp. Mateusz Maksimczyk, rzecznik prasowy policji w Międzyrzeczu. 

Przeczytaj też: Tragedia na torach pod Nową Solą. Nie było szans na ratunek 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u