Auto z małżeństwem wpadło do rzeki pod Krosnem Odrzańskim. Tragiczny finał

11 maj 2024
Autor: 
Auto z małżeństwem i dwójką dzieci wpadło do rzeki pod Krosnem Odrzańskim. Tragiczny finał Redakcja/Archiwum

Śmiertelny wypadek koło Starego Raduszca pod Krosnem Odrzańskim. Auto z małżeństwem wpadło do rzeki. 

W sobotę, 11 maja chwilę po północy w rejonie miejscowości Stary Raduszec pod Krosnem Odrzańskim doszło do poważnego zdarzenia. Z niewyjaśnionych obecnie przyczyn 39-letni kierowca samochodu osobowego marki Audi, który przewoził 31-letnią żonę zjechał z polnej drogi i wjechał do rzeki Bóbr. 

Na miejsce wezwano strażaków, zespoły ratownictwa medycznego oraz policję. Do działań zadysponowano również Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze.

Auto wpadło do Bobru w Starym Raduszcu

Z informacji, do których dotarł portal NewsLubuski wynika, że dwójka dzieci w chwili zdarzenia znajdowała się poza pojazdem pod opieką innych członków rodziny. Niestety 39-letni kierowca oraz 31-letnia kobieta ponieśli śmierć na miejscu - potwierdza kom. Justyna Kulka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Śledczy wyjaśniają przyczyny tej tragedii. 

Przeczytaj też: Płonie dom pod Nowogrodem Bobrzańskim. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u