Samochód wpadł do jeziora. Akcja służb (ZDJĘCIA)

10 maj 2024
Autor: 
Samochód wpadł do jeziora. Akcja służb Fot. OSP Kłodawa

Samochód w jeziorze w Kłodawie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim w piątkowe popołudnie, 10 maja, tuż po godzinie 16:45. Świadkowie poinformowali, że samochód osobowy wpadł do jeziora Kłodawskiego w Kłodawie.

Osoba zgłaszająca nie była w stanie określić czy ktoś jest w środku pojazdu. Do akcji wyruszyły trzy zastępy z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz zastęp miejscowych ochotników z OSP Kłodawa. Dojechał też patrol policji.

Kłodawa. Samochód w jeziorze

Po dojeździe strażaków okazało się, iż Opel Corsa był w wodzie jedynie częściowo. Wewnątrz auta nikogo nie było. I tak działania zastępów polegały jedynie na wyłowieniu pojazdu z jeziora przy pomocy wyciągarki.

Przypuszcza się, że w osobówce zawiódł hamulec ręczny.

Przeczytaj też: Święto strażaków w Zielonej Górze. Zobaczcie zdjęcia! (FOTORELACJA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u