Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie Hyundaia i Volvo (ZDJĘCIA)

16 maj 2024
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie Hyundaia i Volvo

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 16 maja, chwilę po godzinie 13:00. Na ulicy Botanicznej w Zielonej Górze na wysokości Zespołu Szkół Zawodowych PBO zderzyły się dwa samochody osobowe.

Kierowca pojazdu marki Hyundai uderzył w tył Volvo. Samochody zderzyły się tuż za przejściem dla pieszych. Hyundai znajduje się na pasie ruchu, natomiast Volvo na pobliskim chodniku.

Kolizja Zielona Góra - wezwano służby

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej z OSP Ochla. Wezwano też patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wszyscy kierowcy wyszli z samochodów o własnych siłach. Nie doznali oni poważniejszych obrażeń, więc nie wymagają pomocy medycznej. Uszkodzone osobówki zostały zabezpieczone przez strażaków.

Dokładny przebieg i wszystkie szczegóły kolizji będą ustalali policjanci z drogówki. Pas ruchu na ul. Botanicznej w kierunku centrum miasta jest zablokowany.

Przeczytaj też: Alert RCB dla kolejnych miejsc w Lubuskiem. Bordowo na mapie regionu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u