Intermarche Zielona Góra. Ponownie otwarto kolejny sklep w mieście (ZDJĘCIA)

16 maj 2024
Autor: 
Intermarche Zielona Góra. Ponownie otwarto kolejny sklep w mieście Fot. Intermarche Zielona Góra

Intermarche Zielona Góra. Dziś ponownie otwarto kolejny, trzeci sklep pod tym szyldem w mieście. Właścicielem jest Marcin Rusiniak.

Marka Intermarche zaczynała swoją działalność właśnie w Zielonej Górze. To tutaj pojawił się pierwszy sklep tej marki w Polsce. Sieć prowadził wówczas Janusz Jasiński, który po latach wycofał się z biznesu, a sklepy zamknięto.

Intermarche Zielona Góra. Ponownie otwarto kolejny sklep

Teraz Intermarche sukcesywnie wraca do Zielonej Góry. Stoi za tym Marcin Rusiniak, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w handlu i w marketingu. Przedsiębiorca uruchomił już w ostatnich miesiącach sklepy przy ulicy Batorego 81 i Szosa Kisielińska 22. Dziś, 16 maja, oficjalnie otwarto market przy ul. Makowej 14.

Intermarche przy ul. Makowej - godziny otwarcia

Ponownie otwarta placówka ma ponad 1200 metrów kwadratowych powierzchni, a na jej terenie dostępne są 4 kasy tradycyjne i 3 samoobsługowe. Pomocą w lokalu służy 30-osobowa kadra.

Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 22:00, z kolei w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.

Supermarket przy ul. Makowej, tak jak poprzednie dwa punkty, jest spójny z najnowszym i najbardziej nowoczesnym konceptem, czyli Intermarché - Power 2.0. Wyróżnia go zoptymalizowana ścieżka zakupowa i jeszcze lepsza ekspozycja towarów, zwłaszcza produktów z kategorii świeże, które są zgrupowane w formę ryneczku. Zajmuje on połowę sali sprzedaży.

Intermarche Zielona Góra. Marcin Rusiniak: "To owoc intensywnej pracy"

Nowy właściciel Intermarche Zielona Góra deklaruje, że na półkach sklepów, które prowadzi, zawsze jest miejsce na regionalne, jakościowe wyroby.

- Uruchomienie trzech sklepów w tak krótkim czasie to ogromny sukces, który udało się osiągnąć tylko dzięki bliskiej współpracy wszystkich zaangażowanych. To owoc intensywnej pracy zarówno przedsiębiorców, dostawców, jak i pracowników wszystkich trzech supermarketów. Kadrę wszystkich punktów zatrudniamy już od marca, dzięki czemu udało nam się zbudować zaufanie i wspólnie podołać przygotowaniom oraz intensywnym pracom związanym z każdym otwarciem - mówi Marcin Rusiniak, właściciel sklepów Intermarche w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Pożar domu koło Krosna Odrzańskiego. W akcji 13 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u