Wypadek z udziałem motocyklisty na krajowej "32". W akcji śmigłowiec LPR

18 maj 2024
Autor: 
Wypadek z udziałem motocyklisty na krajowej "32". W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/archiwum

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina z udziałem motocyklisty. Mężczyzna trafił do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Informacja wpłynęła do służb ratowniczych w sobotę, 18 maja, po godzinie 13:00. Na 3-kilometrze drogi krajowej nr 32 pod Gubinem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty oraz ptaka.

- Trasą poruszało się dwóch motocyklistów jeden za drugim. Nagle w kask motocyklisty jadącego z przodu uderzyła kaczka - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Wypadek DK32. LPR Zielona Góra w akcji

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gubinie, karetkę pogotowia oraz patrol policji. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- Motocyklista był przytomny i uskarżał się na ból głowy. Został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze. Kaczka nie przeżyła zdarzenia - informuje kom. Kulka.

Wypadek na DK32. Utrudnienia w ruchu

Początkowo droga krajowa nr 32 w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Obecnie na miejscu cały czas działa policja. Ruch jest spowolniony, lecz odbywa się w miarę płynnie.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Nie żyje motocyklista


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u