Groźne zdarzenie na trasie S3 koło Sulechowa. Droga jest zablokowana

21 maj 2024
Autor: 
Groźne zdarzenie na trasie S3 koło Sulechowa. Droga jest zablokowana Redakcja/Archiwum

Groźne zdarzenie na trasie S3 koło Sulechowa. Kilka samochodów osobowych uderzyło w ładunek, który wysypał się z pojazdu ciężarowego. 

We wtorek, 21 maja około godziny 23:15 na trasie S3 koło Sulechowa doszło do groźnego zdarzenia. Z nieznanych na chwilę obecną przyczyn na jezdnię wysypał się ładunek, który był przewożony przez pojazd ciężarowy. W rozsypane na jezdni elementy wjechało kilka samochodów osobowych.

Utrudnienia na S3 koło Sulechowa

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Ze wstępnych informacji wynika, że nikomu nic poważnego się nie stało. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. Rozbitych może być nawet 5 pojazdów. 

Ruch w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowany. Służby pracują nad uprzątnięciem jezdni oraz udrożnieniem pasów ruchu. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 2 w nocy.

Przeczytaj też: Urząd Miasta Zielona Góra zmienia godziny pracy. Jest decyzja prezydenta


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u