Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Kierowca był przygnieciony (ZDJĘCIA)

27 maj 2024
Autor: 
Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Kierowca był przygnieciony Redakcja

Śmiertelny wypadek w pobliżu Południowej Obwodnicy Zielonej Góry. Nie żyje kierowca ciągnika rolniczego, który wpadł do rowu.

W poniedziałek, 27 maja około godziny 9:10 na szutrowej drodze w pobliżu Południowej Obwodnicy Zielonej Góry doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu.

Ciągnik przygniótł mężczyznę w Zielonej Górze

W wyniku wypadku kierowca został przygnieciony do ziemi przez przewrócony na bok ciągnik. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce służby ratownicze. Do działań zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze. Ciągnik szybko został ustabilizowany, a w ruch poszły m.in. poduszki pneumatyczne. Wszystko po to, aby jak najszybciej wyciągnąć poszkodowanego, który nie miał funkcji życiowych.

Śmiertelny wypadek Zielona Góra

Po kilku minutach poszkodowany został wyciągnięty spod ciągnika. Niestety na ratunek było już za późno. Lekarz stwierdził zgon. Ofiarą jest blisko 70-letni mieszkaniec Świdnicy.

Czynności na miejscu tragedii prowadzą już policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Wkrótce dojedzie tam też prokurator. Trwa wyjaśnianie przyczyn oraz okoliczności tego zdarzenia.

Przeczytaj też: Pożar złomowiska w Tomaszowie koło Żagania. Działa 50 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u