Pożar w Zielonej Górze-Przylepie. Kłęby dymu było widać z daleka

01 czerwiec 2024
Pożar w Zielonej Górze-Przylepie. Kłęby dymu było widać z daleka Fot. ALERT ZG

Pożar trzech altan w sołectwie Przylep. Trwa akcja gaśnicza. Na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej. 

W sobotę, 1 czerwca około godziny 17:35 przy ulicy Solidarności w Zielonej Górze-Przylepie doszło do pożaru trzech altan. Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się na dwa budynki i zaczął zagrażać trzeciemu oraz zaparkowanym w pobliżu naczepom. Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej.

Pożar w Przylepie 

Kłęby czarnego dymu były widoczne z kilku kilometrów. Ostatecznie dwie altany spłonęły doszczętnie, a jedna została nadpalona. Zaparkowane w pobliżu naczepy udało się uratować. Dwa budynki się zawaliły. W środku znajdowały się butle z gazem. Trwa dogaszanie pogorzeliska. Nie ma osób poszkodowanych.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u