Trzech kierowców wpadło w godzinę. Wysoki mandat to nie wszystko

08 czerwiec 2024
Autor: 
Trzech kierowców wpadło w godzinę. Wysoki mandat to nie wszystko Policja Zielona Góra

Policyjne działania prędkość w powiecie zielonogórskim. Trzech kierowców straciło prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Dostali też wysokie mandaty karne.

W piątek, 7 czerwca w powiecie zielonogórskim policjanci prowadzili działania pod nazwą "Prędkość". W trakcie akcji mundurowi sprawdzali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy w regionie. Trzech kierowców, którzy znacznie przekroczyli prędkość, wpadło w ciągu nieco ponad godziny.

Policyjna akcja "prędkość" w Zielonej Górze i okolicach

Około 17:15 na Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze policjanci zatrzymali kierowcę, który na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 117 km/h. Mężczyzna stracił uprawnienia na najbliższe trzy miesiące i otrzymał 2 tys. zł mandatu oraz 14 punktów karnych. 

Godzinę później na ul. Zielonogórskiej w sołectwie Ochla mundurowi zmierzyli prędkość nadjeżdżającej Dacii. Pomiar wykazał, że kierowca jechał w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 km/h z prędkością 94 km/h. Mężczyzna stracił prawko i dostał 1,5 tys. zł mandatu i 13 punktów karnych. 

Tuż przed godziną 19 policjanci w Nowogrodzie Bobrzańskim zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW, który na ul. Pocztowej jechał z prędkością 102 km/h, czyli o 52 więcej niż w obowiązującym ograniczeniu. Kierowca dostał 1,5 tys. złotych mandatu oraz 13 punktów karnych. Przez najbliższe trzy miesiące nie będzie mógł usiąść za kierownicą. 

Przeczytaj też: Wystawiła na sprzedaż akcesoria do telefonu. Zamiast zarobić, straciła fortunę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u