Zaginęła Karina K. z okolic Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwawcza (ZDJĘCIA)

13 czerwiec 2024
Zaginęła Karina K. z okolic Zielonej Góry Fot. KMP Zielona Góra

Zaginęła Karina K. z Płot koło Zielonej Góry. Kobieta przepadła bez śladu. 43-latki szuka już policja.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona.

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze prowadzi poszukiwania za zaginioną K. To mieszkanka wsi Płoty (gmina Czerwieńsk).

Kobieta ostatni raz widziana była w niedzielę, 9 czerwca, około godziny 18:00. Wówczas wyszła z domu przy ulicy Nowej. Od tej pory ślad po niej zaginął.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy pięcioboiści jadą na Igrzyska

Zaginięcie Zielona Góra. Trwają poszukiwania kobiety

Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego. Niestety, póki co nie ma przełomów w sprawie.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionej, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 47 795 21 45, 47 795 21 00, 47 795 24 11 lub 47 795 24 12. Można zgłosić się też osobiście do Komendy Miejskiej Policji - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Kobieta na pewno ubrana była w niebieskie jeansy. Z domu wyjechała białym rowerem typu damka oraz miała przy sobie telefon marki Motorola, który jest nieaktywny.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona.

Przeczytaj też: Wypił alkohol i ruszył autem. Potrącił funkcjonariusza, który chciał go zatrzymać


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u